Pastoral Diocesana

ÀREA DE L’ANUNCI

Secretariat de Catequesi i Iniciació Cristiana

catequesi@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat d’Ensenyament i Cultura

ensenyament@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Missions

missions@bisbatdemenorca.org
Web  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat d’Ecumenisme i Diàleg Interreligiós

ecumenisme@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Pastoral del Turisme

turisme@bisbatdemenorca.org

Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

 

ÀREA D’ESPIRITUALITAT

Secretariat de Litúrgia i Oració

liturgia@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Confraries i Pietat Popular

confraries@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Santuaris i Peregrinacions

santuaris@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

 

ÀREA DE PASTORAL SOCIAL

Càritas Diocesana

secretaria.gral@caritasmenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Pastoral Penitenciària

pastoralpenitenciaria@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Pastoral de la Salut i de la Gent Gran

pastoralsalut@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Comissió Diocesana Justícia i Pau

justiciaipau@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

 

ÀREA DE LAICS

Secretariat de Família i Vida

familia@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Pastoral d’Infància i Joventut

joventut@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Pastoral Universitària

universitaris@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Secretariat de Pastoral Vocacional

vocacions@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Escoles Diocesanes de Formació

escolesformacio@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

GABINET DE COMUNICACIÓ

comunicacio@bisbatdemenorca.org
Web  /  Facebook  /  Twitter  /  Instagram   /  Yotube  /

Hits: 84